درود.
عنوان پست ویرایش شد/.
پست به انجمن مربوطه منتقل شد./
دوست عزیز توجه داشته باشید که عنوان "نرم افزار" یک عنوان کلی بوده و به هیچ وجه گویای منظور شما نیست و کسی که در صفحه اصلی مطلب شما را می بیند اصلا نمی داند شما سوال دارید یا اینکه مطلبی منتشر کرده اید؟ و همچنین هرگز نمی داند درباره کدام نرم افزار صحبت می کنید؟ پس سعی کنید از این به بعد عناوین بهتری را برای پست های خود انتخاب نمایید!

همچینین انتخاب زیرمجموعه و محور صحیح پرسش و پاسخ هم موضوعی بسیار مهم است. در اینجا باید عرض کنم محور پرسش و پاسخ مشاهده لینک ها و تصاویر پس از ورود یا عضویت که جزو کمبودهای تالار پرسش و پاسخ بوده و از قلم افتاده بود به لطف همین سوال شما افزوده شد و پست شما منتقل گردید. اما درجای دیگر اگر به این موضوع برخوردید که موضوع متناسب با تاپیک ارسالی شما یتفت نشد، به جای طرح سوالتون در محور غیر مرتبط "مشاهده لینک ها و تصاویر پس از ورود یا عضویت " بهتر هست اون رو در فضای کلی ترش یعنی "مشاهده لینک ها و تصاویر پس از ورود یا عضویت " مطرح کنید.

در مورد نرم افزار هم من فقط در حد اولیه آشنایی دارم و فکر می کنم بهتره که عزیزانی که باهاش کار کردند و نتیجه هاش و دیدند پاسخ بدهند.

سپاس.