دوره سردخانه فریونی   دوره بویلر و مشعل   دوره سررخانه آمونیاکی  دوره چیلر جذبی      دوره چیلرتراکمی   دوره کولرگازی اسپلیت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: توهین به مقدسات و ذوات معصومین(علیه السلام)

1. تاریخ عضویت
    2012/04/29
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

توهین به مقدسات و ذوات معصومین(علیه السلام)

#1 2012/05/10, 11:59
    بسم الله الرحمن الرحیم

این روز ها شاهد توهین و گستاخی به محضر نورانی و ساحت ربوبی امام عصر(روحی فداه)و ائمه بزگوارمان هستیم ؛متاسفانه خواننده معلوم الحالی به نام شاهین نجفی ضمن توهین به گنبد مشعشع ائمه بزرگوارمان

اقدام به انتشار آهنگی به نام<<نقی>> کرده که درآن تمامی اعتقادات شیعیان را به سخره گرفته و متاسفانه کار به اینجا ختم نشده و با انتشار پوستری که حتی قادر به توصیف آن نیز نیستیم چه رسد به نمایش آن اوج حقارت

خود را به اثبات رسانده است اما پس از انتشار این قطعه شیطانی در فضای اینترنت شبکه معاند و ضد انقلابی به نام bbc اقدام به تعریف از اثر این آقا نیز نموده است حتی اخبار حاکی از آن است که جایزه ای هم برای

اولین منتشر کننده این اثر درفضای اینترنت در نظر گرفته شده است؛ این خواننده طرفدار فتنه 88نیز بوده و در شعر خود از سران جنبش سبز نیز حمایت کرده است.

اما چرا اینقدر توهین؟

متاسفانه در قسمت های مختلف این ترانه مبتذل حتی به حضرت محسن(ع) طفل سقط شده حضرت زهرا(س) توهین شده است و یا در قسمت دیگر به تمامی ائمه(ع)نیز نسبت بسیار زشتی داده شده است .

در ضمن حضرات آیات؛ صافی گلپایگانی,مکارم شیرازی,نوری همدانی و علوی گرگانی حکم به ارتداد این خواننده هتاک داده اند؛ ان شاالله این موجود کثیف به زودی زود به سزای کارش که هیچ چیزی جز مرگ نیست خواهد رسید...

این هم شعری بسیار زیبا در مدح حضرت امام هادی (ع):

نقی نامی که فخر آسمان است

تلفظ کردنش خط دهان است

ز القاب امام هادی ماست

امامی که عزیز شیعیان است

امام ماه روی باوقاری

که جد حضرت صاحب زمان است

زلال چشمه های او پاک تر از

همان نهری که در جنت روان است

نقی چون مظهر پاکی ست نامش

برای قرن آسوده گران است

به نام مادر آیینه سوگند

همان که صبح چشمش جاودان است

نخواهد از نفس افتاد این عشق

که از هادی به قلب عاشقان است

به کوری دو چشم آن حقیری

که از فرط حقارت بد دهان است

به هر دیوار این دنیا نوشتیم

نقی زیباترین نام جهان است

صلوات...........
    ویرایش توسط smr : 2012/05/17 در ساعت 20:57
    smr آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    2011/10/29
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 12 بار در 11 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : توهین به مقدسات و ذوات معصومین(علیه السلام)

#2 2012/05/10, 12:33
    حرف شما درست است ولی از این الفاظ رکیک لطفا استفاده نکنید
    ویرایش توسط MTHAMID2 : 2012/05/10 در ساعت 19:54
    MTHAMID2 آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    2012/01/29
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 4 بار در 4 پست
    نوشته های وبلاگ
    26
    میزان امتیاز
    0

#3 2012/05/10, 12:52
    دوستان عزیز با تشکر از اطلاع رسانی شما اما به نظر من به حرمت امام عصر(عج) این موضوع هارا خیلی پی گیری و دنبال نکنید ممکن برای یه سری ها این موضوعات شک برانگیز بشه در ضمن اینکه بکار بردن این کلمات رکیک در شأن هیچ یک از اعضای این پورتال تخصصی نیست
    ممنون:5:
    [SIZE=3]تاسیسات،قلب تپنده ساختمان
    [/SIZE]
    abdoos آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    2012/04/29
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    0

#4 2012/05/10, 12:59
    از نظرتون ممنونم اما وقتی کسی به مقدس ترین های عالم با بدترین کلمات توهین میکنه خواهش میکنم انتظار ملایمت نداشته باشید در ضمن چرادرشعر بالاقسمت هاییش سانسور شده حتما به خاطر اینکه خودتون هم حس کردید

واقعا زشته که بخواید به همون وضعیت تو سایت بگذاریدش خواهش میکنم انقدر ساده به قضیه نگاه نکنید میشه بگید اون پوستر وحشتناک و این شعر سراسر توهین آمیز نشونه چیه ؟ دوست عزیز حالا ما به اون آقا توهین کردیم

یا اون آقا به ما ؟ به نظر خودتون زود قضاوت نکردید؟!!!! یا علی.............................
    smr آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    2011/10/29
    پسندیده
    0
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    0

#5 2012/05/10, 13:05
    دوست عزیز این جا 1 مکان علمی است و آوردن کلمات رکیک در این مکان نوعی بی حرمتی به حساب می آید در شعر بالا هم به این دلیل سانسور شده است شما می توانید برای اطلاعات بیشتر قوانین سایت را که قبل تر آن ها را پذیرفته اید بخوانید
    [SIZE=6][FONT=system][FONT=times new roman][FONT=arial black][FONT=arial]غیر ممکن در لغت نامه ی انسان های احمق است[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE]
    MTHAMID2 آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    2012/01/29
    پسندیده
    0
    نوشته های وبلاگ
    26
    میزان امتیاز
    0

#6 2012/05/10, 13:33
    اما به نظر من انتشار این نوع مطالب هم اشتباهه چرا که ممکن این مسائل ساختگی باشه و هر چه سریعتر نویسنده این مطلب رو به هدف نا به هنجارش برسونه ،درست نمی گم؟
    [/SIZE]
    abdoos آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    2011/06/03
    پسندیده
    29
    مورد پسند : 25 بار در 16 پست
    نوشته های وبلاگ
    243
    میزان امتیاز
    0

#7 2012/05/10, 13:49
    کاملا درسته. ام تی جان سریع شعر مزخرف این یارو رو از رو سایت حذف کن چون خودت باعث انتشار اون میشی! کوتاه بیاید. مدیریت محترم لطفا موضوع را ببندند تا این موضوع الکی گنده نشه..

پاسخ امام خامنه ای به استفاتا در مورد توهین کنندگان به معصومان ـ علیهم اسلام
    پرسش:
    افرادی هستند در فضای مجازی که بدون ترس از شناسایی شدن در کمال وقاهت تمام به ۱۴ نور پاک مقدس شیعه (علیهم السلام) توهین می کنند. توهینی که اگر سنگ بشنود و آب شود جایز است.
    لکن بعضی از دوستان این افراد را با صفت "حرام زاده" خطاب می کنند. مستدعی است بفرمایید آیا چنین کاری صحیح است؟ در مورد صفت "حرام لقمه" وضعیت چگونه است؟
    پاسخ:
    شایسته ی مؤمن نیست که افراد را با چنین القابی مورد خطاب قرار دهد.

لینک وب سایت رهبر:
    مشاهده لینک ها و تصاویر پس از ورود یا عضویت
    کد پیگیری
    343f32092845c0dd
    ویرایش توسط pooria : 2012/05/12 در ساعت 10:41
    pooria آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    2012/04/29
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    0

#8 2012/05/10, 14:55
    چی بگم شاید هدف من این بوده که به دروغ این مسائل رو منتشر کنم و همه اینا دروغ باشه و هدف نا به هنجار من هم تخریب شخصیت فرد مورد نظر یعنی اون اقا بوده اگر اینطوری برداشت کردید که باید بگم متاسفم.

تمام مردم دنیا اعتقادات ملی و مذهبیشون بسیار بسیار جایگاه بالایی براشون داره که هر وقت دیدن داره اعتقاداتشون به خطر می افته همه با هم بسیج میشن و از اعتقادات خودشون دفاع میکنند حالا هرکسی به هر

نحوی که میتونه این کار رو انجام میده اما سکوت نمیکنه اگر سکوت کردن های ما نبود کسی جرات میکرد کتاب مقدس ما قران رو به آتش بکشه ؟یا اگر سکوت های ما نبود کسی جرات میکرد گنبد ائمه رو به اون شکل دربیاره؟

دوست عزیزmthamid2 شما درست میگید پورتال یه جای کاملا علمی است اما این رو بدونید جایگاه مسائل دینی و مذهبی اینقدر برای بعضی ها بالا هست که این طور مسائل رو بر نمیتابند و حتی حاضرند به خاطر این مسائل

جون خودشون رو هم بدهند شاید این مسائل برای کسانی مهم نباشه اما برای خیلی ها مهمه شما حتی متن شعر رو هم آوردید و میگید که خودتان قضاوت کنید چی رو قضاوت کنیم اینا توهین نبود ؟!اگر میگید توهین نیست پس

چیه ؟ یه ذره انصاف هم بد نیست

یا علی.............
    smr آنلاین نیست.

9. تاریخ عضویت
    2012/01/29
    پسندیده
    0
    نوشته های وبلاگ
    26
    میزان امتیاز
    0

#9 2012/05/10, 15:16
    دوست عزیز ما هم نظرتان شمارو محترم میدونیم اما هدف ما فقط بسته شدن این موضوعه چرا که یک سری از این احساساتی بودن ایرانی ها به هدفشون می رسن منظور ما از هدف نابهنجار هدف شخص شما نبوده من از همین جا از شما به خاطر این سوء تفاهم عذر خواهی می کنم منظور نویسنده اصلی این موضوع
    [/SIZE]
    abdoos آنلاین نیست.

10. تاریخ عضویت
    2011/10/29
    پسندیده
    0
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    0

#10 2012/05/10, 20:00
    دوست عزیز جناب smr منظور بنده از گزاشتن این شعر این بود که دوستان بدانند که چه شعر مزخرفی است و هر کسی که می خواهد نظرش را بدهد ولی اگر من می خواستم این شعر را منتشر کنم هرگز قسمت هایی از آن را سانسور نمیکردم البته من به نظر همه احترام میگزارم حرف دوست عزیزم pooria هم درست است و حرف شما هم در مورد سکوت ما ایرانیا درست است و شما می دانید که من چقدر مذهب برایم مهم است و هرگز حاضر نیستم که به دینم توهین شود باز هم از همه برای گزاشتن آن شعر (شعر که چه عرض کنم مزخ.....) معذرت می خواهم
    [SIZE=6][FONT=system][FONT=times new roman][FONT=arial black][FONT=arial]غیر ممکن در لغت نامه ی انسان های احمق است[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE]
    MTHAMID2 آنلاین نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)