دوره سردخانه فریونی   دوره بویلر و مشعل   دوره سررخانه آمونیاکی  دوره چیلر جذبی      دوره چیلرتراکمی   دوره کولرگازی اسپلیت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: سمینارها و همایش ها

1. تاریخ عضویت
    2012/02/03
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سمینارها و همایش ها

#1 2012/02/08, 21:15
    با سلام
    می خواستم بدانم که سمینار ها و همایش ها ی hvac چه زمانی است و آیا برای ما مفید است؟
    من فارغ التحصیل سال 90 آزادی فلسطین هستم و ترم 1 انقلاب اسلامی هستم
    ramincm آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    2011/06/03
    پسندیده
    29
    مورد پسند : 25 بار در 16 پست
    نوشته های وبلاگ
    243
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سمینارها ز همایش ها

#2 2012/02/08, 23:45
    دوستان ایشون
    سمینارها و همایش ها منظورشون بوده نه سمینارها ز همایش ها!
    از آشناییتون خوشحالم
    pooria آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    2006/05/19
    پسندیده
    140
    مورد پسند : 131 بار در 103 پست
    نوشته های وبلاگ
    371
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سمینارها و همایش ها

#3 2012/02/09, 00:11
    درود.
    عنوان ویرایش شد./
    عرض ارادت به تمام دانش آموختگان هنرستان فنی نمونه دولتی آزادی فلسطین..
    درود بر بزرگمردانی چون مهندس اصغر ابویی، مهندس داود نجاتی، جناب آقای امرالهی و سایر مدیران و معاونین محترم از جمله آقایان صادقی، محمودی، قنادان زاده، حاج آقا برومند، استاد معظم احمد حاجی شریف و...

دوست عزیز شرکت در سمینارهایی که در حد ادراکات شما باشه بهتون توصیه میشه.
    از اون بیشتر بازدید ها می تونه به شما کمک کنه و باز بیشتر از اون خود شما به خودتون کمک می کنید.
    منظورم اینه که با مطالعه گسترده و کسب اطلاعات فرادرسی شما می تونید به خودتون کمک کنید و رشد کنید.
    این تنها راه شماست چون باید در آینده بتونید با قوی ترین رقبا رقابت کنید و گلیم خودتون رو از آب بیرون بکشید.
    دوست عزیز دانشگاه هیچ کمکی به شما نمیکنه و شرکت در سمینارها هم تنها در صورتی که هدفمند باشه مفید هست.
    پس باید تلاش کنید و در حدی بشید که شما به اون سمینار ها مطلب ببرید و شما باشید که بدرخشید و خوذتون رو شکوفا کنید.
    بهتون خوش آمد میگم و امیدوارم در پورتال به شما کمک بشه تا بخشی از سوالاتتون رو پاسخ بگیرید.

سپاس از همراهی شما.
    پورتال تاسیسات، اولین محتوای الکترونیکی تاسیسات در ایران
    meybotyhvac آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    2012/02/03
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    0

#4 2012/02/09, 20:51
    خوب حالا به نظر شما من برای این که بتوانم در رشته ی خودم موفق بشم و در این رشته صاحب نظر باشم چه کار هایی باید انجام بدم و از کجا شروع کنم؟
    راستی یک سوال دیگر به نظر شما الان خوب است که کلاس های تاسیساتی برویم یا نه؟
    ramincm آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    2006/05/19
    پسندیده
    140
    نوشته های وبلاگ
    371
    میزان امتیاز
    10

#5 2012/02/10, 11:33
    درود.
    دوست عزیز عجله نکنید. همه ما تا صاحب نظر شدن خیلی راه داریم.
    اما پیشرفت در یک کلام یعنی این که امروز بیشتر از دیروز بدانیم و فردا بیشتر از امروز و همین دانسته های روز به روز ما را به اوج خواهد برد.
    اینکه شما کلاس های مرتبط رو شرکت کنید خیلی خوبه ولی شما باید یک طبقه بندی از این کلاس ها در ذهنتون داشته باشید که بنده مختصر اشاره ای می کنم:

کلاس هایی که در آموزشگاه ها برگزار میشه و همینطور بعضی از کلاس های مرکز دانش صنعت تاسیسات ایران دوره های مهندسی حرفه ای PE هستند.
    PE مخفف کلمه Professional Engineers هست که منظور از آن ارائه اطلاعات حرفه ای به مهندسین است. یعنی مهندسین فارغ التحصیل دانشگاه ها برای کسب مهارت به این کلاس ها می روند و در کوتاه مدت با مفاهیمی علمی یا تجربی توسط اساتید حرفه ای در موضوعی خاص آشنا می شوند. ولی لازمه اون اینه که ساختار ذهنی اونها در رابطه با دوره ای که شرکت می کنند شکل گرفته باشه و خاصیت بعدی که اونها دارند اینه که از این دوره بلافاصله ممکنه در کارشون بهره برداری عملی کنند.
    در واقع حتی عده ای از این افراد با برخورد به موضوعی در کارشون متوجه می شوند که به این دوره نیاز دارند و بعد اقدام به شرکت در دوره ها می کنند. این دوره ها معمولا قیمت بالایی هم دارند.
    اما کلاس هایی که به شما توصیه میشه قدری متفاوت هست. البته به نظر من این نوع کلاس ها رو تا کنون فقط مرکز دانش صنعت تاسیسات با تئوری ارائه شده از سوی بنده برگزار کرده و اون دوره های ارزان قیمتی هست که فقط یک مسیر جدید رو در ذهن شما ایجاد میکنه. در واقع اونچه که در قالب سمینار های تخصصی مرکز دانش صنعت تاسیسات ایران در طی سال های 87 تا 90 ارائه شده بحث هایی برای آشنایی مخاطبان با مباحث مختلف تخصصی و ایجاد یک جرقه ذهنی برای مشخص شدن هدف هر یک از فراگیران بوده و در مقاطعی سطوح بالاتر از این هم ارائه شده که از حوصله این پست خارجه. به عنوان مثال می تونم بگم سمینار دهم درباره تعمیر و نگهداری چیلرهای جذبی هدفش و مخاطب اصلیش سرویسکارها و تعمیر کارهای دستگاه بودند و البته در کنار اونها بچه های جوونتر با اصطلاحات و مفاهیم این تعمیرکاران آشنا شدند. خوب بعضی هم دنبال این کار رفتند و الان موفق هستند.
    ولی مدل دیگه ای که برای امثال شما بسیار مناسب تر هست با توجه به وقت بیشتری که شما دارید و فرصت های فراوانی که برای یادگیری و رشد پیش روی شماست کلاس های مدرسه ای با مدیریت خصوصی و همت خودتون هست. در واقع اینکه شما ابتدا باید به صورت پایه ای بر روی ریاضیات و زبان تمرکز کنید و تا اونجا که می تونید خودتون رو در این دو مبحث بالا بکشید. فارغ از نمره و آزمون پایان ترم و این طور مسائل دست و پاگیر.. برای خودتون تلاش کنید.
    همینطور در مراحل بعد سعی کنید درباره موضوعات تخصصی رشته یک به یک با اساتید مرتبط با همون مبحث رابطه برقرار کنید و کلاس های آشنایی با اون مبحث رو برگزار کنید. برنامه های نرم افزاری رو هم می تونید همزمان با دروس ریاضی و زیان به صورت خودآموزی در منزل تمرین کنید و بیشتر وقت تون رو صرف یادگیری نرم افزار کنید. از اتوکد تا کریر و نرم افزار های دیگه....
    مواظب باشید وقت بیخودی برای یادگیری چیزهایی که به درد شما نمیخوره صرف نکنید. به عبارت دیگه حتما آموزش تون رو هدفمند کنید و بهترین کار اینه که با یک گروه همراهی کنید و توسط یک مشاور یا مدیر با تجربه هدایت بشید. این رو حتما جدی بگیرید تا انرژی تون هدر نره..

فکر کنم فعلا تا اینجا کافی است بقیه مطالب رو بعد در فرصت دیگه ای عرض می کنم.

سپاس.

meybotyhvac آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    2012/02/03
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    0

#6 2012/02/10, 20:53
    ممنون راهنمایی خیلی خوبی بود.
    من الان با گروهی از هم دوره ای هایم یک گروه تشکیل دادیم و شروع به انجام یک سری کارها مانند رفتن به کلاس هایی از جمله ریاضی و زبان و.... شدیم و جا دارد که از دوستانی که این گروه را تشکیل داده اند و برای آن زحمت می کشند تشکر کنم .
    الان هم برای این دنبال کلاس ها و سمینار ها هستم چون که در دانشکاه چیزی به ما یاد نمی دهندو این سایت را تنها جایی می دانم که بتوانم از مهندسانی از جمله شما راهنمایی بگیرم.
    با تشکر:10:
    ramincm آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    2011/10/29
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 12 بار در 11 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    0

#7 2012/02/10, 22:15
    ممنون از راهنمایی خوبتون
    MTHAMID2 آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    2011/05/20
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 36 بار در 30 پست
    نوشته های وبلاگ
    3
    میزان امتیاز
    0

#8 2012/02/11, 03:47
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramincm نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدانم که سمینار ها و همایش ها ی hvac چه زمانی است و آیا برای ما مفید است؟
    من فارق التحصیل سال 90 آزادی فلسطین هستم و ترم 1 انقلاب اسلامی هستم

شما كه عنوان رو ويرايش كرديد اون فارق رو هم مي كرديد فارغ
    ویرایش توسط shakhta : 2012/02/11 در ساعت 03:50
    مشاهده لینک ها و تصاویر پس از ورود یا عضویت
    shakhta آنلاین نیست.

9. تاریخ عضویت
    2006/05/19
    پسندیده
    140
    نوشته های وبلاگ
    371
    میزان امتیاز
    10

#9 2012/02/11, 05:37
    درود.

متن اصلی ویرایش و مشخصات نوشته پیرایش شد./
    اندازه فونت یک شماره افزایش یافت./
    مهندس جعفری عزیز اشکالات تایپی و اتفاقی گاهی پیش میاد... من معمولا تذکر می دم و ویرایش می کنم. اما زیاد به کاربران خرده نمی گیرم چون حتی خودم هم گاهی اشتباه می کنم. گاهی هم اشتباهات به چشمم نمیاد مثل همین مورد.
    سپاس بابت تذکرتون
    و اما یک تذکر آیین نامه ای:
    دوستان لطف کنند برای تشکر حتما از دکمه های "تشکر" و "می پسندم" استفاده کنند. فقط کافی است که روی اون کلیک کنید. کاربران محترم مشاهده لینک ها و تصاویر پس از ورود یا عضویت و مشاهده لینک ها و تصاویر پس از ورود یا عضویت و چند کاربر دیگه که در جاهای دیگه مشاهده کردم تعداد تشکراتشون در پست بیت عدد صفر و نشون میده ولی در جای جای فروم از افراد و کاربرای دیگه تشکر کردند. خواهشا این موضوع رو حتما از این پس انجام بدید تا مزایای اون به صورت کامل به شما و فرد تشکر شده تعلق بگیره.
    سپاس.
    meybotyhvac آنلاین نیست.

10. تاریخ عضویت
    2011/10/29
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 12 بار در 11 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    0

#10 2012/02/11, 12:10
    این گزینه ی تشکر را من پیدا نمی کنم دقیقا کجا است.
    MTHAMID2 آنلاین نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)