دوره سردخانه فریونی   دوره بویلر و مشعل   دوره سررخانه آمونیاکی  دوره چیلر جذبی      دوره چیلرتراکمی   دوره کولرگازی اسپلیت

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: پژوهشگاه مواد و انرژی

1. تاریخ عضویت
    2011/05/31
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پژوهشگاه مواد و انرژی

#1 2011/06/01, 00:00
    سلام
    از دوستانی که تو پژوهشگاه مواد و انرژی تحصیل کرده یا مشغول پژوهش و تحقیق هستند خواهش میکنم در صورت امکان در مورد پژوهشگاه فوق اطلاعات و نکاتی که فکر میکنن بدرد بقیه(من جمله من که برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد، این پژوهشگاه رو مد نظر داشتم)میخوره را به اشتراک بگذارند.
    اطلاعاتی از قبیل نحوه آموزش،اهداف اصلیه پژوهشگاه، پروژه هایی که توسط این پژوهشگاه اجرا و به بهره برداری رسیده یا خواهد رسید(اگر طبقه بندی محرمانه نداره)و مراکزی که این پژوهشگاه با اونها در ارتباط و همکاریه.
    با تشکر
    [SIZE="3"]دوستان خواهش میکنم به سایت [URL="http://www.persianorarabiangulf.com"]http://www.persianorarabiangulf.com[/URL] مراجعه و به خلیج فارس رأی بدین.
    آزادیمونو گرفتن.اصالتمونو گرفتن.نذارین هویتمونم بگیرن.[/SIZE]
    eng Mita آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    2006/05/19
    پسندیده
    140
    مورد پسند : 131 بار در 103 پست
    نوشته های وبلاگ
    371
    میزان امتیاز
    10

تاریخچه پژوهشگاه مواد و انرژی

#2 2011/06/01, 00:03
    سال 1350
    • در بهمن ماه سال 1365، آزمايشگاه هاي مركز به محل استقرار دائمي وفعلي خود واقع در مشكين دشت كرج منتقل شدند. برگزاري دوره هاي مشترك كارشناسي ارشد در رشته مهندسي مواد-سراميك با همكاري دانشگاه علم و صنعت آغاز شد.
    • در سال 1353 آزمايشگاه مذكور به عنوان يك موسسه تحقيقاتي به نام "مركز پژوهش هاي خواص و كاربرد مواد و نيرو" تغيير نام داد.
    • در سال 1361 هيات وزيران، انتزاع مركز را از دانشگاه صنعتي شريف تصويب و آن را به طور مستقل از واحدهاي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري اعلام كرد.

سال 1365
    • در بهمن ماه سال 1365، آزمايشگاه هاي مركز به محل استقرار دائمي وفعلي خود واقع در مشكين دشت كرج منتقل شدند. برگزاري دوره هاي مشترك كارشناسي ارشد در رشته مهندسي مواد-سراميك با همكاري دانشگاه علم و صنعت آغاز شد.

سال 1369
    • در سال 1369 برگزاري دوره دكتراي مواد - گرايش سراميك با همكاري انستيتو سراميك شانگهاي چين آغاز گرديد.

سال 1371
    • طبق راي شوراي گسترش آموزش عالي در سال 1371 "مركز پژوهش هاي خواص و كاربرد مواد و نيرو" به "پژوهشگاه مواد و انرژي" تغيير نام يافت.
    • در آبانماه سال 71 مجوز برگزاري دوره كارشناسي ارشد مستقل به پژوهشگاه اعطا شد.

سال 1373
    • دوره دكتراي مستقل پژوهشگاه در رشته مهندسي مواد از سال 1373 داير گرديد.

سال 1384
    • در سال 1384 پژوهشگاه دانشجوي كارشناسي ارشد در رشته نانو مواد گرفت.

سال 1385
    • در سال 1385، گروه نانو مواد پژوهشكده در حال تاسيس مواد نو آغاز به كار كرد.
    • هيات امناء با پيشنهاد تاسيس پژوهشكده هاي مواد نو و فلزات پيشرفته موافقت اصولي نمود ولي تاسيس رسمي آنها را منوط به صدور مجوز شوراي گسترش كرد.

سال 1386
    • پژوهشكده مواد نو بدون تحميل بار مالي به دولت عملا" شروع به كار كرد و همزمان فعاليت براي اخذ مجوز رسمي از شوراي گسترش آغاز شد.
    • همايش ملي سراميك با شركت صدها نفر از متخصصين و ده ها شركت تخصصي در پژوهشگاه برگزار شد.
    • آزمايشگاه پلاسما اسپري راه اندازي شد

سال 1387
    • همايش ملي سوخت، انرژي و محيط زيست با شركت متخصصيني از كشورهاي اروپايي، افريقايي و آسيايي و صدها نفر از اساتيد، دانشجويان و صاحبان صنعت در پژوهشگاه مواد و انرژي واقع در مشكين دشت برگزار شد.
    • همايش ملي مواد نو با شركت متخصصين، اساتيد، دانشجويان و صاحبنظران رشته مواد در محل پژوهشگاه مواد و انرژي واقع در مشكين دشت برگزار شد.
    • آزمايشگاه نانو مواد راه اندازي شد.

سال 1388
    • همايش ملي ديرگداز با شركت صنايع ديرگداز كشور در محل پژوهشگاه مواد و انرژي واقع در مشكين دشت كرج برگزار شد.
    • آزمايشگاه هاي بيومواد و استخراج فلزات راه اندازي شدند.

پورتال تاسیسات، اولین محتوای الکترونیکی تاسیسات در ایران
    meybotyhvac آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    2011/05/31
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پژوهشگاه مواد و انرژی

#3 2011/06/01, 00:24
    مرسی مهندس.
    محبت فرمودین.ممکنه اگر اطلاعاتی دارید در خصوص نحوه آموزش و پژوهش های این پژوهشگاه اطلاعاتی به من بدید؟
    اینکه دقیقا ً چه کاری میکنن و همانند دانشگاه شهید عباسپور یه محیط علمی کاربردی یا پژوهشیه؟
    یکی از مسائلی که توجهمو به خودش جلب کرده ظرفیت پذیرش بسیار کم این پژوهشگاه در مقطع ارشد مکانیک بود.یاعلی
    [SIZE="3"]دوستان خواهش میکنم به سایت [URL="http://www.persianorarabiangulf.com"]http://www.persianorarabiangulf.com[/URL] مراجعه و به خلیج فارس رأی بدین.
    آزادیمونو گرفتن.اصالتمونو گرفتن.نذارین هویتمونم بگیرن.[/SIZE]
    eng Mita آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    2006/05/19
    پسندیده
    140
    مورد پسند : 131 بار در 103 پست
    نوشته های وبلاگ
    371
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : پژوهشگاه مواد و انرژی

#4 2011/06/01, 00:33
    فکر کنم از روی ساختار سازمان شون بتونید به جوابی که میخواید برسید.

پورتال تاسیسات، اولین محتوای الکترونیکی تاسیسات در ایران
    meybotyhvac آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)