دوره سردخانه فریونی   دوره بویلر و مشعل   دوره سررخانه آمونیاکی  دوره چیلر جذبی      دوره چیلرتراکمی   دوره کولرگازی اسپلیت

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: راهنمایی درباره خرید پکیج

1. تاریخ عضویت
    2012/04/07
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راهنمایی درباره خرید پکیج

#1 2012/04/07, 23:57
    سلام دوستان من میخوام پکیج دیواری بگیرم نمیدونم چه مارکی خوب هست اگه میشه راهنمایی کنید ممنون
    alirezarahi آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    2011/06/22
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : راهنمایی درباره خرید پکیج

#2 2012/04/22, 23:11
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezarahi نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام پکیج دیواری بگیرم نمیدونم چه مارکی خوب هست اگه میشه راهنمایی کنید ممنون
    برای خرید پکیج چند موضوع را بخاطر داشته باشید: 1- آیا دودکشی که قطر آن 15 سانت و مستقل بوده و تا بام رفته باشد در محل نصب پکیج وجود دارد یا خیر 2- محل نصب پکیج (مثلاً آشپزخانه به همراه اتاقهای مجاور آن که یدون درب به آشپزخانه راه داشته باشند) بیش از 140 مترمکعب حجم دارد یا خیر

اگر هردو شرط فوق برقرار باشد توصیه میکنم از پکیجهای بدون فن با دودکش یک جداره استفاده کنید (هرچند این پکیجها هوای داخل خانه را می سوزانند). چنانچه پنجره هایتان دوجداره و دارای نوارهای درزبند باشد (مانند پنجره های پی وی سی) بهتر است همیشه کمی درز باز بگذارید تا هوای احتراق تامین شود و شب که میخوابید صبح نیز بیدار شوید و مرگ خاموش به سراغتان نیاید.

اگر شرط اول برقرار بود ولی شرط دوم برقرار نبود بازهم پکیج بدون فن بخرید چون به هرحال بگونه ای نصب خواهد شد که فن بجای آنکه هوای بیرون را بکشد و جهت احتراق به داخل پکیج بفرستد هوای داخل را میکشد و هوای داخل خانه میسوزد. اینجا هم درز پنجره بادتان نرود.

اگر هیچ یک از شرایط فوق برقرار نبود آنگاه پکیج فن دار با دودکش دوجداره بخرید که در اینصورت کمی هم پیه کنده کاری و زشت کردن نما و بی توجهی به دستورالعمل شورای شهر مبنی بر غیر مجاز بودن نصب دودکش در نما را به تن بمالید تا بتوانید دودکش را نصب نمایید

حالا می رسیم به قسمت شیرین ماجرا که چه دستگاهی خوب است که با توجه به اینکه اکثر پکیجها وارداتی بوده و حدود 90 درصد قطعات دستگاه های ساخت داخل نیز وارداتی هستند و با شرایط فعلی ارز و واردات و غیره دنبال دستگاهی بروید که حالا حالاها نفت میبرند و بجایش پکیج و اتول ام و ام و ... میدهند یا جنس را با برند کره ای ولی ساخت و مونتاژ کشور خودشان می دهند.
    ضمناً هر مارکی هم که باشدحدود هر دو یا سه سال یکبار باید مبدل آب گرمش را عوض کنید من جای شما باشم هر مارکی را که می گیرم حتماً یک مبدل آب گرمش را هم می گیرم.

گول تبلیغات کارکردن در کمترین فشار آب را هم نخورید که اختلاف فشار آب برای پکیج معمولی و پکیجی که ادعا میشود با فشار پایین آب هم کار میکند حداکثر فقط یک متر ستون آب است. (در بعضی مدلها 50 سانتیمتر)
    Martin آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    2014/08/27
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    0

#3 2014/09/01, 18:24
    دوست عزیز سلام اگه می خواهی یک پکیج خوب برای خونه بگیری که خیالت از لحاظ خدمات دهی وهم از لحاظ مصرف گاز و برق که به صرفه باشه شما پکیج ایساتیس خرید کن و با آرامش خودت و خانوادت زنگی کنید.ضمنا پکیج ایساتیس احیانا در صورتی که به مشکلی برخوردی جوابگوی 24 ساعته شماست.
    ali2014 آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    2014/08/27
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    0

#4 2014/09/09, 09:21
    با سلام با توجه به اینکه پکیج ایساتیس در تمام نقاط ایران نمایندگی های مجاز با تکنسین های مجرب و ماهر برخوردار می باشد و کارشناسان پکیج ایساتیس بر اجرای کار نمایندگان و تکنسین ها نظارت ومدیریت دارند و نسبت به خدماتی که به مشتریان خود می دهد تو برندها حرف اول را می زند.
    ali2014 آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    2014/09/07
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    0

#5 2014/09/25, 21:07
    با سلام خدمت دوست عزیزم ali2014،کاملا حق با شماست چون من هم متعجب شدم از خدمات خوب ایساتیس وهمچنین مصرف خوب آن چون یک روز ساعت 1شب بود که دستگاه من دچار نقص فنی شده بود ومن نمیدونستم چکاری را باید انجام بدم سریع با شرکت ایساتیس تماس گرفتم که توی اولین فرصت جواب من رادادن وبا راهنمایی های خوبشان مشکل دستگاه من راتوی اون موقع شب حل کردن وخیالم را از همه نظر راحت کردن،به شما مردم ایرانی هم توصیه میکنم از این مارک خریداری کنید تا همیشه آسوده خاطر وبدون دردسر زندگی گرمی را داشته باشید.
    sami 2014 آنلاین نیست.

6. تاریخ عضویت
    2015/01/21
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سلام

#6 2015/01/21, 18:51
    سلام اگه دنبال پز دادن مارک و قیمتش به دیگران نیستی به این چند نکته می تونی توجه کنی.
    1- اولا زیاد سیستم نداشته باشه که با کوچکترین اخلال و اشکال مثلا در نوسان برق فشار آب بازی دربیاره . لذا باید یه پکیجی باشه که سخت جون باشه.
    2- باید اولا تعمیرکاران خوبی داشته باشه مثل پیکان خودمون که برای رفع اشکالش مجبور نشی بری یه جایی دور و گرون قیمت و منتظر باشی
    3- قطعات یدکی اش فراون باشه و در دسترس.
    من فکر می کنم پکیج بوتان خوب باشه . قیمتش هم مناسبه.
    hosseinezzat آنلاین نیست.

7. تاریخ عضویت
    2015/07/16
    پسندیده
    0
    میزان امتیاز
    0

#7 2015/07/16, 14:45
    سلام به همگی
    من میخواستم پکیج خونمون رو عوض کنم که در طی سرچ هام با این سایت آشنا شدم..متاسفانه الان بوتانه و اصلا راضی نیستیم!خدماتش که از خودشم بدتره. حالا با راهنمایی شما تصمیم گرفتم ایساتیس بگیرم. ولی نتونستم نمایندگی مجاز و انحصاری براش پیدا کنم. آیا نمایندگی مشخصی داره یا باید از همین فروشگاههایی که انواع برند ها رو دارن خریداری کنم؟ ممنون میشم کمک کنید.
    ش.شاه آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    2015/01/21
    پسندیده
    0
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    0

#8 2015/07/20, 08:50
    نقل قول نوشته اصلی توسط ش.شاه نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من میخواستم پکیج خونمون رو عوض کنم که در طی سرچ هام با این سایت آشنا شدم..متاسفانه الان بوتانه و اصلا راضی نیستیم!خدماتش که از خودشم بدتره. حالا با راهنمایی شما تصمیم گرفتم ایساتیس بگیرم. ولی نتونستم نمایندگی مجاز و انحصاری براش پیدا کنم. آیا نمایندگی مشخصی داره یا باید از همین فروشگاههایی که انواع برند ها رو دارن خریداری کنم؟ ممنون میشم کمک کنید.

پکیج کره ای ناوین رو بهتون معرفی میکنم نمایندگی انحصاری شرکت مبنا

مشاهده لینک ها و تصاویر پس از ورود یا عضویت
    مشاهده لینک ها و تصاویر پس از ورود یا عضویت
    88515131
    mabnaco.net آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)