دوره سردخانه فریونی   دوره بویلر و مشعل   دوره سررخانه آمونیاکی  دوره چیلر جذبی      دوره چیلرتراکمی   دوره کولرگازی اسپلیت

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29

موضوع: نابودی دریای خزر با انتقال آب به کویر مرکزی!!!!!!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. تاریخ عضویت
    2011/08/26
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نابودی دریای خزر با انتقال آب به کویر مرکزی!!!!!!

#15 2012/04/29, 15:52
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
    جناب atr عزیز رژیم صهیونیستی تا اونجا که بنده اطلاع دارم بیابان سینا رو از طریق بارور کردن ابرها و بارش باران به باغ تبدیل کرده
    خوب دوست عزیز در اصل قضیه هیچ تفاوتی نمیکنه که شما ابر رو بارور کنی یا اینکه آب حاصل از بارش ابرها را منتقل کنی به یک نقطه دیگر منظور من مدیریت آب هست چون چنین پروژه ای بدون مدیریت و استفاده نادرست چیزی جز هزینه اضافی نخواهد بود من که نگفتم آنان دارای دریاچه ای به مانند دریاچه خزر هستند در ضمن من پروژه مربوطه رو کاملا مطالعه کردم و خیلی ریزه کاری ها در آن وجود دارد که به این سادگی نمیشه به آن نگاه کرد.
    دوست عزیزمان جناب mmr کلملا درست میگوین در واقع من مطمئنم که این طرح بسیار مضر است و امکان حاصل خیزی در همچین خاکی وجود ندارد
    دوست عزیز شما بر چه مبنایی این حرف رو می زنید؟ گویا شما کویر رو با صحرا اشتباه گرفتید! چون کویر با همون آب اندک و کم شده اش (توسط عامل انسانی) هنوز زنده است و درخت و درخچه های مربوط به خودش را دارد و خاک آن هم بسیار حاصل خیز است ولی مشکل اصلی آب است نه خاک و در ضمن صحرا رو هم میشه حاصل خیز کرد چه برسه به منطقه ای که خودش در صده های قبل باغ های گسترده داشته.
    بنظرم این بحث داره زیادی کش پیدا می کنه. بعدشم پستای آب دوغ خیاری توش زیاد شده. ضمنا بذارید هر کسی نظر خودش و بگه لطفا به مخالفین تاخت و تاز نکنید
    این حرف شما در تضاد کامل با تعریف فروم هست و توهین شما خودش از هر تاخت و تازی بدتره.
    ویرایش توسط ATR : 2012/04/29 در ساعت 15:58
    ATR آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)