دوره سردخانه فریونی   دوره بویلر و مشعل   دوره سررخانه آمونیاکی  دوره چیلر جذبی      دوره چیلرتراکمی   دوره کولرگازی اسپلیت

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بهترین سیستم برا این ساختمون چیه؟

1. تاریخ عضویت
    2012/10/24
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بهترین سیستم برا این ساختمون چیه؟

#1 2012/10/28, 22:28
    سلام ببخشید اگه سوالم جایی دیگه باید مطرح میشد دوستان به نظرتون برا یه ساختمون سه طبقه با 6 اتاق در دو طبقه که حداکتر 15 مترمربع هستند(اندازه اتاق ها متغیره)وزیرزمین سالن کنفرانس حداکثر 100 متر طبقه هم کف سالن ورودی و دفترو... در شهر اصفهان که البته ساختمان آموزشگاه هستش بهترین سیستم تهویه چی میتونه باشه؟ البته آب گرم مصرفی توی حیاط ساختمون میخاد که با آبگرمکن دیواری تامین میشه.دیوار ها هم با پشم و شیشه عایق شده اند. فقط در آبدارخونه طبقه همکف نیاز به آب سرد مصرفی داریم من خودم میگم که شاید گرمایش از کف با موتورخونه و کولر آبی جوابگو هستش یا مثلا هواساز با موتورخونه و چیلر گازی و کانال برگشت البته من آماتور هستم و خوب ممکنه سوالم هم خیلی آماتور باشه! طبق قوانین برا این ساختمون باید سیستم اطفا حریق تعریف کرد؟
    زیرزمین سالن کنفرانس و همکف سالن ورودی و دفتر ها و دو طبقه بالا کلاس ها
    ویرایش توسط pb69 : 2012/10/28 در ساعت 22:32
    pb69 آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    2011/07/06
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بهترین سیستم برا این ساختمون چیه؟

#2 2012/10/30, 08:30
    سلام بر شما دوست عزیز، ببین در مورد این ساختمان که زیر بنای کمی داره و از درجه اهمیت وحساسیت بالایی برخوردار نیست میتونی برای گرمایش از رادیاتور یا گزمایش ازکف و برای سرمایش از کولر آبی استفاده کنی که گرمایش بهتره به صورت مرکزی باشه(موتورخانه). البته همه اینها به هزینه هم بستگی زیادی داره. همیشه هزینه اجرای پروژه را بر اساس اهمیت و حساسیت ساختمان و استانداردهای موجود در نظر داشته باش. موفق باشید.
    msafarpoorkhaledi آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    2011/05/20
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بهترین سیستم برا این ساختمون چیه؟

#3 2013/03/07, 15:13
    مهمترین عامل در انتخاب نوع سیستم و نوع دستگاه ها هزینه اجرایی و نگهداری آن میباشد. میتوان در این ساختمان از موتورخانه مرکزی و رادیاتور و کولر آبی استفاده کرد. ولی اگر از موتورخانه و زنت استفاده شود بهتر است و بهتر از همه استفاده از موتورخانه مرکزی و هواساز میباشد. چون در این نوع سیستم ها یکی از آیتم های مهم تهویه مطبوع که گردش هوای اتاق و محیط میباشد در نظر گرفته میشود.
    ali abouei آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)