دوره سردخانه فریونی   دوره بویلر و مشعل   دوره سررخانه آمونیاکی  دوره چیلر جذبی      دوره چیلرتراکمی   دوره کولرگازی اسپلیت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: هفدهمین سمینار تخصصی hvaccenter با موضوع "اصول تبرید آمونیاکی" برگزار شد.

1. تاریخ عضویت
    2013/01/17
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : هفدهمین سمینار تخصصی hvaccenter با موضوع "اصول تبرید آمونیاکی" برگزار شد.

#11 2013/01/27, 10:43
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooria نمایش پست ها
    ممنون از سمینار خوبتون و متشکرم بابت همه چیز.
    متاسفانه بعضی ها اگر 5 تا انگشتت و اصلی کنی و دهنشون بذاری بازم قدر نمیدونند.
    دوست گرامی بحث عسل و این چیزا نیس. به هر حال وقتی یه سری مزایا برای شرکت در سمینار در نظر گرفته میشه باید بهش عمل بشه ( حالا به هر دلیلی از جمله تبلیغات، تشویق به حضور بشتر، آشنایی با انجمن و ... )
    حالا هر کسی با یه انگیزه ای تو سمینار شرکت میکنه . اینکه دوستان میان پیگیری میکنن این حق رو بهشون بدید . دلیل بر قدر نشناسی و این چیزا نیس
    به هر حال ممنون که پیگیر موضوع هستید

موفق باشید
    ho3ein آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    2011/06/03
    پسندیده
    29
    مورد پسند : 25 بار در 16 پست
    نوشته های وبلاگ
    243
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : هفدهمین سمینار تخصصی hvaccenter با موضوع "اصول تبرید آمونیاکی" برگزار شد.

#12 2013/01/27, 10:56
    حالا به هر دلیلی از جمله تبلیغات، تشویق به حضور بشتر، آشنایی با انجمن و ... )
    اولا که مرکز دانش خیلی قدیمی تر و خوش سابقه تر از این هست که تازه بخواد با وعده های بیهوده کسی رو جذب کنه. دوما فرض محال که اگه بخواد این کار و بکنه این کار بدتر براش ضد تبلیغه.. سوما این بیچاره ها از بین همه گفته هاشون فقط به چاپ جزوه نرسیدن که اون هم دلیلش و مهندس توضیح داده که 15 ساعت قبل سمینار تازه پاورپوینت ها به دستش رسیده که طبیعی هم هست که اساتید بزرگی مثل دکتر نائینیان سرشون شلوغ باشه.. اونوقت بعضی از دوستان انقدر مسئله رو گنده ش میکنند که یکی ندونه ارزش کل کار و بخاطر چیز به این کوچیکی زیر سوال می بره.
    pooria آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    2013/01/01
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

#13 2013/01/27, 13:43
    بابت جزوات ایرادی نیست و من هم به نوبه خود از عزیزانی که این سمینار رو ترتیب دادند تشکر میکنم.
    ولی خواهشی دارم که هر موقع که مدرک و جزوات آماده شد برای حضار ارسال نمایید.

اگر اجازه بدهید پیشنهادی در رابطه با سمینارهای بعدی بدهم که شاید کمک به برگزاری بهتر بکنه

یکی دیگر از نقاطی که به نظر من به عنوان ضعف میشه از اون نام برد(که البته برای اولین بار نه تنها نقطه ضعف نیست ، بلکه صرفا برگزاری این سمینار عالی بود) فقر مطلب بود

در قسمت اول که راجع به مبردها صحبت شد و دکتر نائینیان و دکتر مافی افتخار دادند و مطالب را ارائه دادند بسیار مطالب عالی بود و هیچ حرف و حدیثی نداشت

ولی وقتی نوبت به جناب معرف رسید به نظرم ایشان در معرفی سیستم آمونیاکی موفق نبودند. مطالب خیلی کم و توضیحات ناقص بود. باز از اسلایدها و نقشه ها میشد اطلاعاتی گرفت ولی اگر شخصی کتاب دکنر موسوی نائینیان را مطالعه کرده بود این سمینار هیچ حرف تازه ای نداشت.

در قسمت اخر هم به جای لینکه نحوه کنترل سیستم ارائه شود در حقیقت فقط از چند قطعه نام برده شد که من به جرات میگویم هیچ یک از عزیزان حاضر در سمینار متوجه نحوه کنترل سیستم نشدند.

و حالا پیشنهاد: اگر قبل از برگزاری سمینار طی یک کار کارشناسی مشخص میشد که چه مطالبی ارائه شود و سخنران موظف به ارائه این مطالب بود بهتر بود

یاز هم از همه عزیزان که این سمینار رو برگزار کردند تشکر میکنم و امیدوارم که این نوع سمینارها که باعث پیشرفت این صنعت می شود تداوم یابد.
    اگر انتقادی بود صرفا به دلیل بهبود و پیشرفت در این زمینه بود.
    جسارت بنده را ببخشید.

یاعلی
    خامنه آنلاین نیست.

4. تاریخ عضویت
    2011/06/03
    پسندیده
    29
    مورد پسند : 25 بار در 16 پست
    نوشته های وبلاگ
    243
    میزان امتیاز
    0

#14 2013/01/27, 21:57
    ولی من فکر می کنم مهندس معرف هم خوب بودند. به هر حال ایده های بررسی مطلب قبل از سمینار ایده خوبیه و به نظر من حتما در این سمینار هم بوده... ولی نمیشه که برای یک استاد تعیین تکلیف کرد که چی بگو و چی نگو.. در واقع در آموزش های پی ای کلا استاد همه کاره بحث هستش و تعیین کننده نهایی خودشه. در واقع موضوعات و محورها رو باید مرکز مشخص میکرده که این کار از 2 ماه قبل از سمینار انجام شده و اطلاع رسانی شده بود.. ولی ریز سخنرانی و پاورپوینت های استاد رو نمیشه براش تعیین کرد و باید دستش در انتخاب و ارائه مطالب باز باشه

البته این نظرات شخصی بنده است و باز هم تاکید بر حمایت و تایید چنین حرکت های ارزشمندی که بی سابقه هستند دارم.
    pooria آنلاین نیست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)