بابت جزوات ایرادی نیست و من هم به نوبه خود از عزیزانی که این سمینار رو ترتیب دادند تشکر میکنم.
ولی خواهشی دارم که هر موقع که مدرک و جزوات آماده شد برای حضار ارسال نمایید.

اگر اجازه بدهید پیشنهادی در رابطه با سمینارهای بعدی بدهم که شاید کمک به برگزاری بهتر بکنه

یکی دیگر از نقاطی که به نظر من به عنوان ضعف میشه از اون نام برد(که البته برای اولین بار نه تنها نقطه ضعف نیست ، بلکه صرفا برگزاری این سمینار عالی بود) فقر مطلب بود

در قسمت اول که راجع به مبردها صحبت شد و دکتر نائینیان و دکتر مافی افتخار دادند و مطالب را ارائه دادند بسیار مطالب عالی بود و هیچ حرف و حدیثی نداشت

ولی وقتی نوبت به جناب معرف رسید به نظرم ایشان در معرفی سیستم آمونیاکی موفق نبودند. مطالب خیلی کم و توضیحات ناقص بود. باز از اسلایدها و نقشه ها میشد اطلاعاتی گرفت ولی اگر شخصی کتاب دکنر موسوی نائینیان را مطالعه کرده بود این سمینار هیچ حرف تازه ای نداشت.

در قسمت اخر هم به جای لینکه نحوه کنترل سیستم ارائه شود در حقیقت فقط از چند قطعه نام برده شد که من به جرات میگویم هیچ یک از عزیزان حاضر در سمینار متوجه نحوه کنترل سیستم نشدند.

و حالا پیشنهاد: اگر قبل از برگزاری سمینار طی یک کار کارشناسی مشخص میشد که چه مطالبی ارائه شود و سخنران موظف به ارائه این مطالب بود بهتر بود

یاز هم از همه عزیزان که این سمینار رو برگزار کردند تشکر میکنم و امیدوارم که این نوع سمینارها که باعث پیشرفت این صنعت می شود تداوم یابد.
اگر انتقادی بود صرفا به دلیل بهبود و پیشرفت در این زمینه بود.
جسارت بنده را ببخشید.

یاعلی