دوره سردخانه فریونی   دوره بویلر و مشعل   دوره سررخانه آمونیاکی  دوره چیلر جذبی      دوره چیلرتراکمی   دوره کولرگازی اسپلیت

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: چیلر جذبی ایرانی بهترین انتخاب برای پروژه هاست

1. تاریخ عضویت
    2011/06/03
    پسندیده
    29
    مورد پسند : 25 بار در 16 پست
    نوشته های وبلاگ
    243
    میزان امتیاز
    0

چیلر جذبی ایرانی بهترین انتخاب برای پروژه هاست

#1 2013/04/17, 10:36
    با توجه به پست مشاهده لینک ها و تصاویر پس از ورود یا عضویت و اعترضیه مربوط در پست مشاهده لینک ها و تصاویر پس از ورود یا عضویت من فکر می کنم باید هم وارد کنندگان چیلرای خارجی عصبانی بشن و به این موضوع واکنش های اینچنینی نشون بدن. چون تمام منافعشون در خطر قرار میگیره.
    متاسفانه قبلا ما دیدیم که تاجر فرش یه هو میزنه تو کار تهویه مطبوع! تاجر دوچرخه مینه تو کار تاسیسات! تاجر لاستیک و... بابا مگه هر کی هرکیه! گندش و بالا آوردن دیگه واقعا. آخه 4 تا لوله مسی که مسش و خودمون داریم میدیم و یکی از مطرح ترین تولید کنندگانش در دنیا هستیم دیگه این حرفا رو داره؟
    اگه از اول خودمون میشستیم با تحقیق و پژوهش تکنولوژی مون و میبردیم بالا و چیلر خوب تولید میکردیم بهتر از این نبود که میلیون ها دلار ارز از کشور خارج کنیم و به جای تولید کننده ددلال ها رو سرمایه دار کنیم؟ به نظر من که دیگه وقتش رسیده در تعصب های ملی مون تجدید نظر کنیم.
    بیخود و بی جهت رفتیم سراغ خارجی ها بسکه ما این خارجی ها رو دوست داریم.. خوشمون میاد... کلاس میدونیم... اصلا برا حرف مردمم شده حتما دوست داریم بریم خارج... اصلا اگه یه رفیق خارجی داشته باشیم کلی پزش و میدیم.. اصلا ما کلا خارجی دوستیم... بعضی از این تاجرا هم خوب فهمیدن این موضوعو و یه هو می بینی میرن تو یه پروژه به مشاوره یا نماینده کارفرما وعده میدن که اگه چیلر ما رو بخری می بریمت خارج!!! یا رو هم کلی کیف خارج رفتن میگیرتش و چیلر اونا رو تایید میکنه و اینجاست که پول من و شما رو بذل و بخشش میکنه که یک هفته با خانوادش مثلا بره خارج (چین یا مازی!) که شاید جمعش 5 میلیون نشه ولی یارو یهو یک میلیارد چیلر خریده!!!
    این خیانت نیست؟ پس چیه؟ تازه گندش وقتی در میاد که ظرف 3 سال چیلراش شروع میکنه به نشتی و تیوباشون انقدر نازکه که زیر فشار ستون آب وامیده... من خودم طرفدار چیلر ایرانی هستم و با نظر کاربر عزیز نورسته موافقم. بین چیلرای داخلی ویونا هم با تکنولوژی روز دنیا تولید میشه و هم خیلی خوب آزمایش پس داده... پس تاجرای محترم به جای اینکه زیادی حرس بخورن یه کم دیدگاهشون و عوض کنن برن دنبال یه کاری که برا مملکت سود داشته باشه نه ضرر. به جای غالب کردن جنسای بنجول خارجیا به پروژه های مردم از همین برندای داخلی حمایت کنید و سرمایه گذاری کنید به نفع همه مون هست.
    pooria آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    2011/06/03
    پسندیده
    29
    مورد پسند : 25 بار در 16 پست
    نوشته های وبلاگ
    243
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چیلر جذبی ایرانی بهترین انتخاب برای پروژه هاست

#2 2013/04/18, 10:30
    یک عزیزی پیام خصوصی دادن که فکر میکنم بد نیست جوابشون به صورت عمومی منتشر بشه.

نوشته اصلی توسط سینا صنعتی
    سلام حالا که از چیلر ایرانی تعریف میکنی چند تا تولید کننده ی قوی معرفی کن لطفا
    مرسی

با سلام.
    به نظر من فقط ویونا بخرید...
    تنها چیلری هست که حتی به خارج از ایران صادر شده..
    محقق و مبتکرش استاد ما آقای دکتر ابیانه بوده که ایشون تو دانشگاه تهران جنوب عضو هیئت علمی هستن
    سالها روی چیلر جذبی تحقیق و پژوهش کردن تا به تولید رسیده
    من خودم دستگاه هاشون و خط تولید کارخونه شون و از نزدیک دیدم و نمونش هم موسسه قلم چی تو خیابون انقلاب هست.
    اگه خواستید از دفتر فروش شون اطلاعات تخصصی تر دستگاه رو بگیرید: 88340230
    pooria آنلاین نیست.

3. تاریخ عضویت
    2011/05/23
    پسندیده
    5
    مورد پسند : 7 بار در 7 پست
    نوشته های وبلاگ
    41
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چیلر جذبی ایرانی بهترین انتخاب برای پروژه هاست

#3 2013/04/18, 17:01
    واقعا راست میگه.. چیلر جذبی خارجی شده اسباب کلاهبرداری و دلالی برای یک عده آدمای واسطه گر که تو این جامعه موج سواری می کنن و با رشوه و دروغ و دغل جنس بونجول و به 3 برابر تا 5 برابر ارزش اصلیش به مشتری غالب میکنند. من خودم یه نمونه اش و سراغ دارم همین اواخر تو یه پروژه یارو قیمت یه دستگاهی و از 700 تومن یه هو کشیده رو آستانه 400 تومن!
    آخه بابا لامصب مگه تو چقدر رو این چیلر سود میگیری که یه دفه قیمتت از 700 بیاد رو 400؟!! اونم جنس آشغالی که از کاتالوگش که پر از غلط هست میشه فهمید توش چه خبره... ما کی میخوایم بیدار بشیم؟!
    مجری تاسیسات ساختمانی و صنعتی
    norasteh آنلاین نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)