سلام خدمت اعضاي محترم
ممنون ميشم از دوستان كه تجربه و اطلاعاتشون رو در اختيارم بزارن و تو انتخاب صحيح من كمك رسان باشن.
بين 3 فرصت شغلي بايد بهترين گزينه رو انتخاب كنم

• كارمند بانك
  • مشاور املاك
  • تكنسين تاسيسات

من تو هنرستان رشته تاسيسات رو خوندم و در دانشگاه هم تاسيسات حرارتي و برودتي در مقطع كارداني. 2 ماه ديگه هم از خدمت سربازيم مونده. من از همون دوران هنرستان وارد بازار كار تاسسات شدم و به صورت فني كار كردم (البته يك سال كارگري ميشه گفت شاگردي كردم) تو پروزه هاي مختلف كار كردم تاسيسات بيمارستان,برج مسكوني, آپارتمان هاي مسكوني در شهرهاي مختلف. عمده كار هم لوله كشي آب و فاضلاب و جوشكاري و نصب تجهيزات تاسيساتي بود.
يه مدتي هم به عنوان مشاور املاك تو منطقه 1 تهران فعاليت كردم.
جديدا هم بهم پيشنهاد شده كار بانك رو انتخاب كنم.
من با توجه به مشكلات مالي و بدون هيچ سرمايه اي ميخام ببينم كدوم شغل زودتر ميتونه وضعيت منو متحول كنه و آينده شغليم رو تضمين كنه.
از شما عزيزان ميخام نظراتتون رو با معايب و محاسن شغل ها بيان كنيد كه راحت تر بشه به نتيجه رسيد.

پ.ن: از ديدگاه خودم==> كار بانك به علت تسهيلاتي كه در اختيار ميزاره (انواع وام ها با كمترين بهره) گزينه خوبيه.
كار مشاور املاك بدون هيچ سرمايه اوليه ميشه درآمد ميليوني داشت در ماه.
و حرفه ي تاسيسات كه تا الان وقتمو صرف ياگيريش گذاشتم و تجربه ي كمي كه تو كار فني دارم ميشه با ادامه تحصيل و شركت تو كلاس هاي مختلف علم تاسيسات و همچنين كار فني روز به روز ارتقا پيدا كنم.

سوال اينجاست كدوم شغل من و زودتر به هدف ميرسونه. (هدف: تضمين آينده شغلي و كسب درآمد زياد در كوتاه ترين زمان)

پيشاپيش از همه شما عزيزان در امر پاسخگويي ممنونم.