دوره سردخانه فریونی   دوره بویلر و مشعل   دوره سررخانه آمونیاکی  دوره چیلر جذبی      دوره چیلرتراکمی   دوره کولرگازی اسپلیت

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: یه مشاوره بدید در راه رضای خدا

1. تاریخ عضویت
    2014/10/05
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه مشاوره بدید در راه رضای خدا

#1 2016/04/17, 13:07
    سلام
    من سال 92مهندسی مکانیک گرفتم و تازه خدمت سربازی من تموم شده و میخام کار برای خودم درست کنم.من در دوران دانشجویی 3سال سابقه کار در 3موتورخانه مرکزی بانک مرکزی رو به عنوان راهبر داشتم و الان توانایی راهبری و بعضا تعمیرات رو دارم و با اکثر تجهیزات تهویه مطبوع و سونا و جوکوزی و طراحی واجراشون آشنایی دارم.ضمن اینکه اطرافم 3-4نفر تاسیساتی ماهر با20-25سال سابقه دارم که در صورت گرفتن کاری روی اوناهم احتمالا بتونم حساب کنم.

من میخام به کمک همون چند نفر تاسیساتی ماهر و خودم که مهندسی دارم.کارای تاسیسات مکانیکی ساختمان مسکونی تازه تاسیس(در شرف ساخت) رو بگیرم.چون نقشه خوانی خوبی دارم.الان برای شروع کار یعنی اینکه کارای تاسیساتی رو بگیرم.از کجا و توی چه مرحله ای از ساخت باید مراجعه کنم؟با چه کسی باس صحبت کنم؟پیمانکار؟منو به خیلی دلایل امکان داره رد کنه چطور قانعش کنم که کارو به من و گروهم بسپره؟یا اصلا برای اول کار فقط کارای داخل آپارتمان رو به من بده،یعنی لوله کشی کلی رو کسی دیگه انجام بده کارای داخل آپارتمان مثل نصب شیرآلات و پکیج و رادیات و... رو من انجام بدم.راهنمایی میخاستم.الان توی بالاشهر که تعمیرات رموتورخانه های ساختمانهای کوچک رو میدن به اینو اون من چجوری مثل اون کارا رو بگیرم.
    خواهشا کمک کنید

engineer805 آنلاین نیست.

2. کاربر مقابل پست engineer805 عزیز را پسندیده است: harati (2016/09/08)
  3. تاریخ عضویت
    2006/05/19
    پسندیده
    140
    مورد پسند : 131 بار در 103 پست
    نوشته های وبلاگ
    371
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : یه مشاوره بدید در راه رضای خدا

#2 2016/08/31, 11:22
    با سلام و پوزش بعلت تاخیر چون مطلبتون رو دیر دیدم! و بهتر بود در تالار پرسش و پاسخ مطرح می کردید

ببینید دوست عزیز ورود به کارهایی رو که اشاره فرمودید مثل یک در ورودی مشخص یا مرز قابل لمس نیست که هر کس ازش رد بشه به اون دست پیدا می کنه و حالا از ما میخواید که راه اون در رو به شما نشون بدیم!

همه این کسانی که دیدید وارد کارهای مختلف می شوند روزی از یک جای کوچکی شروع کرده اند. شما دورترین مسیرها رو باید از اولین قدم ها شروع کنید. در طول مسیر راه براتون نمایان تر میشه و خودشو به شما نشون میده.

درست مثل اتومبیلی که در یک کویر تاریک در حرکته و مسیر جاده و فقط تا حد سوی نور چراغ جلوی خودرو نشون داده میشه. هر 100 متری که جلوتر میرید 100 متر بعدی مشخص میشه و در تمام این مدت توجه به یک چیز خیلی مهمه که احتمالا همون دری هست که دنبالش می گردید و اون چیزی نیست جز اینکه:به همون چیزی که می اندیشید دقیقا به همون خواهید رسید...

اما به مرور زمان و با تلاش و پیگیری که می کنید و طی قدم های کوچک. هر قدم کوچکی برداری به جهت موفقیت شماست تا جایی که برآیند این بردارهای کوچک بردار بزرگ موفقیت رو برای شما به ارمغان می آره..

؟یا اصلا برای اول کار فقط کارای داخل آپارتمان رو به من بده،یعنی لوله کشی کلی رو کسی دیگه انجام بده
    معلومه که روز اول که شما از هر کارگاهی والرد بشید کسی به شما اعتماد نمیکنه! کارهای خدماتی همیشه با معرفی و شناخت به دست میاد و هر چقدر شما رو بیشتر در حرفه خودتون بشناسند بیشتر بهتون اعتماد می کنند و کارهای بیشتری بهتون مراجعه میشه..

بنابراین از هیچ فرصت کوچکی حتی
    برای اول کار فقط کارای داخل آپارتمان رو به من بده
    دریغ نکنید و با چنگ و دندون و به نحو احسنت کارتون رو انجام بدید. موفقیت شما در اینه که حتی کوچکترین کارها رو به شایسته ترین نحو ممکن انجام بدید و اصلا تمرکزتون رو روی دو دو تا چهارتا نگذارید بلکه تمرکزتون باید روی اعتبارتون باشه!

والسلام
    پورتال تاسیسات، اولین محتوای الکترونیکی تاسیسات در ایران
    meybotyhvac آنلاین نیست.

4. کاربر مقابل پست meybotyhvac عزیز را پسندیده است: harati (2016/09/08)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)