دوره سردخانه فریونی   دوره بویلر و مشعل   دوره سررخانه آمونیاکی  دوره چیلر جذبی      دوره چیلرتراکمی   دوره کولرگازی اسپلیت

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: یه مشاوره بدید در راه رضای خدا

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. تاریخ عضویت
    2014/10/05
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه مشاوره بدید در راه رضای خدا

#1 2016/04/17, 13:07
    سلام
    من سال 92مهندسی مکانیک گرفتم و تازه خدمت سربازی من تموم شده و میخام کار برای خودم درست کنم.من در دوران دانشجویی 3سال سابقه کار در 3موتورخانه مرکزی بانک مرکزی رو به عنوان راهبر داشتم و الان توانایی راهبری و بعضا تعمیرات رو دارم و با اکثر تجهیزات تهویه مطبوع و سونا و جوکوزی و طراحی واجراشون آشنایی دارم.ضمن اینکه اطرافم 3-4نفر تاسیساتی ماهر با20-25سال سابقه دارم که در صورت گرفتن کاری روی اوناهم احتمالا بتونم حساب کنم.

من میخام به کمک همون چند نفر تاسیساتی ماهر و خودم که مهندسی دارم.کارای تاسیسات مکانیکی ساختمان مسکونی تازه تاسیس(در شرف ساخت) رو بگیرم.چون نقشه خوانی خوبی دارم.الان برای شروع کار یعنی اینکه کارای تاسیساتی رو بگیرم.از کجا و توی چه مرحله ای از ساخت باید مراجعه کنم؟با چه کسی باس صحبت کنم؟پیمانکار؟منو به خیلی دلایل امکان داره رد کنه چطور قانعش کنم که کارو به من و گروهم بسپره؟یا اصلا برای اول کار فقط کارای داخل آپارتمان رو به من بده،یعنی لوله کشی کلی رو کسی دیگه انجام بده کارای داخل آپارتمان مثل نصب شیرآلات و پکیج و رادیات و... رو من انجام بدم.راهنمایی میخاستم.الان توی بالاشهر که تعمیرات رموتورخانه های ساختمانهای کوچک رو میدن به اینو اون من چجوری مثل اون کارا رو بگیرم.
    خواهشا کمک کنید

engineer805 آنلاین نیست.

2. کاربر مقابل پست engineer805 عزیز را پسندیده است: harati (2016/09/08)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)