دوره سردخانه فریونی   دوره بویلر و مشعل   دوره سررخانه آمونیاکی  دوره چیلر جذبی      دوره چیلرتراکمی   دوره کولرگازی اسپلیت

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: روشن و خاموش شدن مدام پکیج

1. تاریخ عضویت
    2016/10/21
    پسندیده
    4
    مورد پسند : 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

روشن و خاموش شدن مدام مشعل پکیج

#1 2016/10/21, 21:53
    سلام
    من تازه سیستم گرمایش از کف رو امروز افتتاح کردم. پکیج بوتان هست و از اونجایی که روز اول بود و سیستم هم گرمایش از کف، به توصیه پیمانکار دمای پکیج رو بالا نبردیم.
    حداقل دمای پکیج در مدار گرمایش 40 هست که تنظیم کردیم و تقریبا از صبح روشن بود دائم.
    الان تقریبا آب در مدار هم دما شده و پکیج فقط پمپش روشن میشه اما هر تقریبا دو دقیقه سه چهار بار مشعل خاموش روشن میشه! پکیج سالم و بدون مشکله و چراغش هم سبز اما هر بار که روشن میشه حدود بیست ثانیه روشنه و بعدش خاموش میشه. دوباره بعد از مثلا 30 ثانیه روشن میشه!
    این طبیعی هست؟ ما دفعه اوله که از پکیج استفاده میکنیم ولی فکر کنم ایمطوری سال دیگه باید پکیج دیگه بخریم
    نابود میشه اصلا
    ویرایش توسط shozdeh : 2016/10/22 در ساعت 08:00
    shozdeh آنلاین نیست.

2. تاریخ عضویت
    2006/05/19
    پسندیده
    140
    مورد پسند : 131 بار در 103 پست
    نوشته های وبلاگ
    371
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : روشن و خاموش شدن مدام مشعل پکیج

#2 2016/10/22, 10:05
    نقل قول نوشته اصلی توسط shozdeh نمایش پست ها
    سلام
    من تازه سیستم گرمایش از کف رو امروز افتتاح کردم. پکیج بوتان هست و از اونجایی که روز اول بود و سیستم هم گرمایش از کف، به توصیه پیمانکار دمای پکیج رو بالا نبردیم.
    حداقل دمای پکیج در مدار گرمایش 40 هست که تنظیم کردیم و تقریبا از صبح روشن بود دائم.
    الان تقریبا آب در مدار هم دما شده و پکیج فقط پمپش روشن میشه اما هر تقریبا دو دقیقه سه چهار بار مشعل خاموش روشن میشه! پکیج سالم و بدون مشکله و چراغش هم سبز اما هر بار که روشن میشه حدود بیست ثانیه روشنه و بعدش خاموش میشه. دوباره بعد از مثلا 30 ثانیه روشن میشه!
    این طبیعی هست؟ ما دفعه اوله که از پکیج استفاده میکنیم ولی فکر کنم ایمطوری سال دیگه باید پکیج دیگه بخریم
    نابود میشه اصلا
    با سلام.
    دوست عزیز اینکه سیستم شما به فرموده خودتون هر دو دقیقه سه چهار بار خاموش روشن میشه! یه کم زیادتر از حد به نظر میرسه و لازمه که با پشتیبانی شرکت مربوطه برای بازدید از دستگاه و اعلام نظر تماس بگیرید. البته دمای کار رو هم میتونید قدری بالاتر ببرید و یکی دو روز به همین منوال تست کنید شاید مشکل بر طرف بشه. احتمال داره دیفرنشیل تمپرچر پراب ها مشکل داشته باشه و یا اینکه در برد دستگاه ایرادی باشه.
    سوال دیگری بود در خدمتم.
    سپاس
    پورتال تاسیسات، اولین محتوای الکترونیکی تاسیسات در ایران
    meybotyhvac آنلاین نیست.

3. کاربر مقابل پست meybotyhvac عزیز را پسندیده است: shozdeh (2016/10/22)
  4. تاریخ عضویت
    2016/10/21
    پسندیده
    4
    میزان امتیاز
    0

#3 2016/10/22, 10:19
    نقل قول نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
    با سلام.
    دوست عزیز اینکه سیستم شما به فرموده خودتون هر دو دقیقه سه چهار بار خاموش روشن میشه! یه کم زیادتر از حد به نظر میرسه و لازمه که با پشتیبانی شرکت مربوطه برای بازدید از دستگاه و اعلام نظر تماس بگیرید. البته دمای کار رو هم میتونید قدری بالاتر ببرید و یکی دو روز به همین منوال تست کنید شاید مشکل بر طرف بشه. احتمال داره دیفرنشیل تمپرچر پراب ها مشکل داشته باشه و یا اینکه در برد دستگاه ایرادی باشه.
    سوال دیگری بود در خدمتم.
    سپاس
    بسیار ممنون. من خودم هم تصورم اینه که دما پایینه (به طبع اختلاف دمای رفت و برگشت گرمایش هم کمتره) و سیستم در یک حالت دو به شک قرار میگیره!
    با دمای بالاتر امتحان میکنیم ببینیم چطور میشه
    shozdeh آنلاین نیست.

5. تاریخ عضویت
    2006/05/19
    پسندیده
    140
    نوشته های وبلاگ
    371
    میزان امتیاز
    10

#4 2016/10/22, 10:48
    بسیار ممنون. من خودم هم تصورم اینه که دما پایینه (به طبع اختلاف دمای رفت و برگشت گرمایش هم کمتره) و سیستم در یک حالت �دو به شک� قرار میگیره!
    با دمای بالاتر امتحان میکنیم ببینیم چطور میشه
    درود
    البته عبارت دو به شک برای یک سیستم هوشمند شاید مفهوم بیشتری داشته باشه!
    اما موضوع اینجا همون دیفرنشیل هست که باید مثلا اگر در 40 قطع میکنه دوباره در دمای 35 وصل بکنه که این اتفاق فاصله دمایی 5 درجه باعث میشه سیستم در حال استراحت بمونه. اما ممکنه چون دمای 40 تا 35 خیلی زود از دست میره شما با این مشکل مواجه شده باشید. باز بررسی بفرمایید اگر مشکلی بود در خدمت هستیم.
    سپاس.
    meybotyhvac آنلاین نیست.

6. کاربر مقابل پست meybotyhvac عزیز را پسندیده است: shozdeh (2016/10/22)
  7. تاریخ عضویت
    2016/10/21
    پسندیده
    4
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : روشن و خاموش شدن مدام پکیج

#5 2016/11/05, 10:06
    سلام
    مشکل ما بالاخره حل شد و چون ممکنه دوستان دیگه هم به این مشکل دچار بشن گفتم نتیجه نهایی رو اعلام کنم
    پکیج سالم بود و مشکل اصلی فشار گاز بود! فشار گاز در خونه ما مثل این که بیشتر از حد مجازه و پکیج در هنگام روشن شدن (در همون ابتدا) به علت فشار زیاد گاز شعلش خیلی بزرگ میشه و دما به صورت لحظه ای زیاد میشد و سنسور عمل میکرد و پکیج خاموش میشد. اما از اونجایی که دمای آب مدار هنوز سرد بود مجددا همین سیکل پس از مثلا یک دقیقه تکرار میشد.
    هر چند که در نهایت دمای آب در حد طبیعی بود اما پکیج دايم روشن خاموش میشد. ما قبلا هم همچین مشکلی رو با آبگرمکن داشتیم به طوریکه دمای آب در لحظه اول بسیار زیاد بود اما بعد کم و طبیعی میشد.

من حدس زدم مشکل از گاز باشه و شیر ورودیه گاز رو کمی بستم (حدود ۱۵ درصد) و پکیج در زمان روشن شدن کاملا طبیعی روشن میشه و هر بار هم که روشن میشه برای مدت بیشتری (تا زمانیکه دمای آب به حد مجازش برسه) روشن میمونه.
    shozdeh آنلاین نیست.

8. تاریخ عضویت
    2006/05/19
    پسندیده
    140
    نوشته های وبلاگ
    371
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : روشن و خاموش شدن مدام پکیج

#6 2016/11/05, 10:15
    سلام
    مشکل ما بالاخره حل شد و چون ممکنه دوستان دیگه هم به این مشکل دچار بشن گفتم نتیجه نهایی رو اعلام کنم
    پکیج سالم بود و مشکل اصلی فشار گاز بود! فشار گاز در خونه ما مثل این که بیشتر از حد مجازه و پکیج در هنگام روشن شدن (در همون ابتدا) به علت فشار زیاد گاز شعلش خیلی بزرگ میشه و دما به صورت لحظه ای زیاد میشد و سنسور عمل میکرد و پکیج خاموش میشد. اما از اونجایی که دمای آب مدار هنوز سرد بود مجددا همین سیکل پس از مثلا یک دقیقه تکرار میشد.
    هر چند که در نهایت دمای آب در حد طبیعی بود اما پکیج دايم روشن خاموش میشد. ما قبلا هم همچین مشکلی رو با آبگرمکن داشتیم به طوریکه دمای آب در لحظه اول بسیار زیاد بود اما بعد کم و طبیعی میشد.

من حدس زدم مشکل از گاز باشه و شیر ورودیه گاز رو کمی بستم (حدود ۱۵ درصد) و پکیج در زمان روشن شدن کاملا طبیعی روشن میشه و هر بار هم که روشن میشه برای مدت بیشتری (تا زمانیکه دمای آب به حد مجازش برسه) روشن میمونه.
    درود.
    خدارا شکر که مشکل حل شد.
    و سپاس از اینکه تجربه تون رو در اختیار دیگران هم قرار دادید.
    meybotyhvac آنلاین نیست.

9. کاربر مقابل پست meybotyhvac عزیز را پسندیده است: shozdeh (2016/11/05)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)