در حاشیه برگزاری هفدهمین سمینار تخصصی مرکز دانش صنعت تاسیسات ایران این افتخار بزرگ نصیبمان شد که با رو نمایی از کتاب ارزشمند و جدیدالتالیف جناب آقای دکتر سید مجتبی موسوی نائینیان در کنار سخنرانی ایشان در "سمینار تبرید آمونیاکی" شرکت کنندگان در این سمینار را مسرور و متهیج نماییم. به همین جهت تصمیم بر آن شد تا با معرفی این کتاب که در 2 مجلد جداگانه وابسته به هم منتشر شده است بر روی وب سایت و ثبت نام از علاقه مندان به خرید کتاب ایشان را از نعمت داشتن این کتاب بهره مند نماییم.


به همین سبب کتاب "طراحی سردخانه ها و سیستم های تبرید" که رسما اولین کتابی است که در نوع خود با این جامعیت در معرفی تخصصی و کاربردی انواع سیستم های سردخانه منتشر شده است را به انضمام مجلد وابسته آن تحت عنوان "مجموعه ابزارهای شبیه سازی سیستم های سرمازا Cool pack به همراه جداول و نمودارهای کتاب طراحی سردخانه ها و سیستم های تبرید" را به شما عزیزان معرفی می کنیم و پیشنهاد می کنیم که حتما یکی از این پک که به همراه سی دی مخصوص ارائه می شود را تهیه نمایید. به زودی فرم ثبت نام این کتاب بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
در این کتاب می توانید اطلاعات جامعی درباره انواع سیستم های سردخانه و نکات مهم در طراحی هر یک از آنها را بیابید. گفتنی است جناب آقای دکتر مصطفی مافی (معاونت محترم آموزشی دانشگاه بین المللی امام خمینی) در تهیه و تدوین مجلد وابسته این کتاب نقش همکاری و همراهی را با جناب آقای دکتر نائینیان ایفا کرده اند.