شرکت ترموکینگ در حومه شهر مینیاپولیس بلومینگتون مینه سوتا آمریکا با مسولیت محدود تولید کننده یونیت های سرد کننده زیر صفر و بالای صفر و کنترل دما برای کامیون های حمل و نقل مواد غذایی وانت تریلر ها کانتینر حمل مخصوص کشتی ها و واگن های قطار و همچنین سیستمهای تهویه مطبوع برای اتوبوس شاتل ها و راه آهن مسافری میباشد .در ۱۹۳۸ ، جوزف نامیرو و فردریک جونز اختراع خود را برای دریافت اولین واحد سردخانه حمل و نقل ثبت و ، مدل " A " ترموکینگ متولد شد. این اختراع نقطه عطفی در دو را ن غذاهای منجمد، سوپرمارکت های خیلی بزرگ و رستوران صنعتی که ما امروزه می‌شناسیم شد. سیستمهای حمل و نقل یخچالدار نیز تحویل محصولات تازه در سراسر کشور را، صرف نظر از فصل امکان پذیر نمود. . با کمپرسورهای خنک کننده همراه با موتورهای سوختی و کمپرسورهای خنک کننده ساکن توسط شبکه برق غذای سرد نگهداری و از نقطه تولید به نقطه توزیع به دست مصرف کنندگان رسید.

در ۱۹۴۲ ، فردریک مک کینلی جونز اولین توسعه دهنده و تجهیز کننده واحدهای سردخانه قابل حمل برای نیروهای نظامی مستقر در جنگ جهانی دوم بود. ترموکینگ در سال 1940 همچنین معرف اولین نسل انتقال و انجماد گوشت خوکها بود محصولات ، بیشتر در دسترس و مقرون به صرفه برای مردم ایجاد و هزینه ی آن نسبت به کشتی هزینه کمتری بود .

در سال 1958معرفی موتورهای دیزلی در واحدهای سردخانه توسط ترموکینگ یک گام بزرگ ، با سود فراوان و مزیت اصلی آن عمر موتور را نسبت به موتور های بنزینی افزایش داد. ترموکینگ محدود به حمل و نقل محصولات یخچال نمیباشد و برخی از محصولات اضافی شرکت شامل شیر سردکن، چرخ دستی های گلف ، و خرید نیز میباشد.

در 5ماه مارس ، ۱۹۶۶ ، یک گروه 75 نفره از افراد مرتبط با این شرکت در حادثه پرواز ۹۱۱ که در نزدیکی کوه فوجی ژاپن سقوط کردکشته شدند . مدیران شرکت و دلالان ارشد شرکت در یک تور ۱۴ - روزه سفر به ژاپن و آسیای جنوب شرقی ،که به عنوان پاداش برای عمل‌کرد فروش بود کشته شدند . یک سخنگوی شرکت ، به مطبوعات در واکنش به فاجعه، گفت که " این اتفاق یکی از بدترین چیزهایی که یک شرکت می‌تواند تجربه کند بود."

شرکت ترموکینگ در سال ۱۹۷۰ ، برای تولید تجهیزات سرمایشی صنعت حمل و نقل با تلاش‌های فراوان تکامل یافت و به یک شرکت شناخته شده در سراسر جهان تبدیل گردید. و در اروپا گالوی ، ایرلند، شروع به تولید واحدهای سردخانه و فروش در سراسر اروپا، آفریقا، خاورمیانه ، استرالیا و آسیا نمود.و این توسعه جهانی تا به امروز ادامه دارد.

در ۱۹۹۱ ، مدال ملی فناوری به جوزف نامیرو و فردریک جونز اهدا شد . رئیس جمهور جورج بوش جوایز ی را پس از مرگ آنها به بیوه هایشان در مراسمی که در باغ رز کاخ سفید بود اهدا کرد . آقای . جونز اولین آفریقایی آمریکایی بود که موفق به دریافت این جایزه گردید.

اخیرا، ترموکینگ سیستم TriPac هیبرید پیشرفت‌هایی جهت مدیریت در تکنولوژی کنترل دمای حمل و نقل را آغاز کرده است ، که نیاز به موتور کامیون را برای تأمین گرمایش و تهویه مطبوع کابین کامیون مرتفع میسازد.